Webmaster Blog

Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz

SEO Yarışmaları

Tatilvitrini ve SEO

Bu gün maillerimi kontrol ederken bir reklam firması tarafından gelen teklif dikkatimi çekti. Siteyi incelerken farkettim ki tatilvitrini için seo yarışması düzenlenmiş. Malum yaz geliyor ve tatil sezonu açılıyor. Reklamstore ve Google Adsense reklamlarından tanıdığımız tatilvitrini şimdide seo yarışması ile karşımızda (: İlgilenen firma gördüğüm kadarıyla reklaminial adlı reklam firması. İlk defa duydum tam olarak bilgim yok ama belki fırsat bulursam deneyebilirim.

Tatilvitrini seo yarışmasını bakacak olursak başlayalı bir hayli olmuş sanırım. Benmi yeni görüyorum yoksa yenimi görülmeye başladı bilmem.Yarışma 16.04.2010 tarihinde sona erecekmiş. Başlangıç tarihini göremedim ama kurallarda tatilvitrini yarışması kuralları gereği “eklenecek linklerin 6 ay durması gerekiyor ” kelimesi geçiyor. Merak etmeyin para ödülü yok. Ama yanılmıyorsam güzel bir tatil fırsatı var (: Nasıl yani mi ?

  1. olan yarışmacı: TatilVitrini katkıları ile “Mc Arancia” adlı otelde “2 kişilik” ve “5 gün konaklamalı tatil”  yapma fırsatını kazanacak. Aynı zamanda otelin tüm imkanlarından yararlanabilecek. Bir diğer ödül olarak reklam firması tarafından 500k’lık bir reklam gösterimi kazanacak ve son olarakda birincilik logosu kazanacak.
  2. olan yarışmacı : TatilVitrini katkıları ile “Mc Arancia” adlı otelde “2 kişilik” ve ” gün konaklamalı tatil”  yapma fırsatını kazanacak. Aynı zamanda otelin tüm imkanlarından yararlanabilecek. Bir diğer ödül olarak reklam firması tarafından 500k’lık bir reklam gösterimi kazanacak ve son olarakda ikincilik logosu kazanacak.
  3. olan yarışmacı ise : Reklam firması tarafından 500k gösterim, ve üçüncülük logosu sahibi olacak.

tabi yarışmaya katılan kişiler hem reklam firmasının linkini hemde tatilvitrini’nin linkini sayfalarına ekleyecek. Aslında kaybedecek birşey yok. Gördüğüm kadarıyla pek fazla duyurulmadığı için aşırı katılımda yok. Zor bir kelime de değil. Denemekten zarar gelmez diyorsanız katılabilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. online

    08 Nisan 2010 at 00:19

    ilginc bilgiler icin tesekkurler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlginizi Çekebilir

Genel

Vahşi ama güzeller. Ürpertici değil mi ? Vahşilerden sadece bazıları…

Google'dan Haberler

Google Mobil Uyumluluk ile Sitenizin mobil uyumluluk düzeyini test edin. Google yenilikleriyle her zaman ön planda olmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra webmasterların işini...

WordPress

WordPress’in yeni sürümüyle birlikte gelen editör sorunu. Klasik ve eski wordpress yazı sistemine klasik düzenleyiciye nasıl dönülür ? Yeni sürüm WordPress Gutenberg editörünü beğenmemiş...

WordPress

WordPress Temaları arasında dikkat çeken bir tema Scheme Lite temasını incelemek istedik. Scheme Lite, wordpress blog temaları arasında oldukça sade ve şık tasarımı ile...