Korku Kapanı 3

Son zamanlarda boş vakitlerimde daha çok film izliyorum. İzlediğim filmlerden beğendiklerimide ara ara blogumda yayınlayacağım. Güzel bir korku filmi olan ve adı üstünde KORKU KAPANI 3. serisi ile gene izleyicileri heyecanlandırdı. Doğada geçen filmleri sıklıkla izliyorum. 2’yide izlemiştim. Hepsini öldürememişlerdi ve bir kaç tane kalmıştı. 3. sünde ise tekrar hayattalar ve öldürmeye devam ediyorlar (:

Korku kapanı 3’den kısada bahsedecek olursak :

 • 4 arkadaş rafting yapmak için kampa gidiyor. Tam güzel yer bulup konaklamak isteyeceklerken malum yaratık hepsini teker teker öldürmeye başlıyor. Bir tek kızın birisi hayatta kalabiliyor. Sonrasında ise sevk edilmek üzere yola çıkan mahkumları feci bir son bekliyor. Yarı yolda yaratık kazaya sebep olup olayları başlatıyor. Daha sonra ise para ve özgürlük uğruna hepsini büyük bir son bekliyor. Sadece ilk kız, bir polis ve bir tane mahkum sağ kalıyor. Gerçekten güzel bir senaryosu olan bu filme dikkatimi çeken son şey ise filmin ortalarında kazalı para yüklü araç gözükmüştü. Son anda kurtulan polis ilerleyen zamanlarda parayı almak için geliyor vee onuda büyük bir süpriz bekliyor (: O kadarınıda anlatmamak lazım artık izleyin ve görün (:

Korku kapanı 3 ; Gerçekten güzel ve heyecanlı bir film. Konu devamında Türkçe alt yazılı olarak FULL bir şekilde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler (:

Türkçe alt yazılı koyuyorum çünkü ingilizcemi geliştirmek için alt yazılı tercih ediyorum.

Bu bölüme bağış sistemi ekleyebilirsiniz.
 1. Remzi
  Ocak 11th, 2010 12:23

  Güzel film teşekkürler. Polis son anda o parayı almaya gitmemeliydi 😀

 2. sehmuz
  Haziran 5th, 2010 21:44

  cok (:cok guzel di polis son anda prayı almaya gitmeli yorum::((:ilginc filimdi

 3. sehmuz
  Haziran 5th, 2010 21:44

  :d

 4. sehmuz
  Haziran 5th, 2010 21:48

  😀 😀 COK GUZEL VE Sinama gibiidi

 5. sehmuz
  Haziran 5th, 2010 21:49

  :D:D:D;:D:D:D:D:D:@

 6. bedeva izle
  Ekim 28th, 2010 01:49

  bu siteden sasmam

 7. film izle
  Ekim 28th, 2010 03:46

  admincim sagol opucukler