fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması yeni

R10’da dolanırken fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması gözüme çarptı. Seo yarışmalarına bakmayalı hayli uzun zaman oldu. Bu aralar gördüğüm kadarıyla seo yarışmaları artmakta ilk gözüme çarpanda bu seo yarışması olduğu için maksat muhabbet olsun kambersiz düğün olurmu 🙂 Yarışmanın kısa süreli olması ve pek fazla sıkan kurallarının olmaması dikkatimi çekti. Zaten o yüzden inceleme fırsatı buldum. Malum seo yarışmalarındaki upuzun kurallar vs. sıkıyor insanın katılası gelmiyor. Yeni başlayanların kendini deneme fırsatı olduğu yarışmaları görmek oldukça güzel. fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması bugün itibariyle başlamış. Ödüller idare eder. Eskisi gibi bol ödüllü yarışmalar göremesekde hiç yoktan iyidir =)

fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışmasının başlamasının ardından 3 gün geçti. İlk zamanlarda az sonuç ve katılım olsada son zamanlarda baktığımda 16.000 sonuca ulaşmış. Yavaş yavaş ilgi artıyor gibi gözüküyor.  Son zamanlarda yarışmaya katılıpda ilerlemek aslında adil değil. Bu konuda önlem alınıp son anda katılanların yarışmaya dahil edilmemesi lazım.

fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması

yarışma hakkında detaylı bilgiye r10‘dan ulaşabilirsiniz. ayrıca sıralamarıda şu google sayfasından takip edebilirsiniz.yarışmacılara başarılar.

 • Yarışma son zamanlarda hacklink olaylarıyla gündemde. Çoğu yarışmacı, yarışmadan çekilmiş durumda. Yarışma sahibinin ise bu konuda suskun kalması ilginç. Sanırım bu seo yarışmasınında sonu hayırlı olmayacak.
 • Bitimine 15 gün kala fix oyun zapkolik ve sehriye seo yarışmasında sıralamalar sürekli yer değiştirmekte. Hacklink olaylarına karışanlar şuanlık piyadasa gözükmüyor. Sonradan katılan siteler üst sıralara çıkmaya başladı. Kurallardaki gevşeklik ise tartışılmakta. Bakalım sonunda neler olacak.
 • Yarışma linkleride güncellenmiş durumda.

Bu bölüme bağış sistemi ekleyebilirsiniz.
 1. serhat
  Mart 2nd, 2011 01:34

  helal kanka daha dakika bir sayfa bir 🙂 yakışırr kolay gelsin 😉

 2. admin
  Mart 2nd, 2011 20:10

  düşer dememe gerek kalmadı =)

 3. hacıı
  Mart 4th, 2011 18:46

  iyi güzelde amaç nedir anlayamadım?

 4. admin
  Mart 7th, 2011 00:59

  seo yarışması adı üstünde. Bu yarışmada da “fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması” kelimesinde googleda ilk 3e girmek amaç. bilmem anlatabildim mi ?