Bedava Adwords Kuponu Fırsatı

Google yeni bir kampanya ile Adwords’a yeni başlayacak kullanıcıları için ücretsiz 80 tl değerinde deneme kuponu dağıtıyor. Adwords’un ne kadar faydalı olduğunu söylememe gerek bile yok. Çünkü kullananlar iyi bilir çok güzel geri dönüşümü olan ve oldukça faydalı bir sistem. Kelime seçimlerini düzgün bir şekilde yaparsanız çok faydası olduğunu göreceksiniz.

Ücretsiz 80 tl değerindeki kupona sahip olmak ve hemen reklam vermeye başlamak için : “Google” yazın, 6006’ya SMS atın.

Bu aldatma veya herhangi bir kontör tuzağı değildir. Google’ın kendi sayfasından duyurduğu bir yeniliktir. Daha fazla ayrıntıya ulaşmak istiyorsanız : BU bağlantıyı ziyaret edip inceleyebilirsiniz.

Bende bir adwords kullanıcısı olarak yeni projelerim için bu fırsatı değerlendireceğim 🙂 Eğer adwords konusunda sormak istediğiniz, takıldığınız yer, adwords nasıl kullanılır?, kupon nasıl girilir gibi sorun veya bilgiye ihtiyacınız olursa konu altında yorum yaparak veya iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Bu bölüme bağış sistemi ekleyebilirsiniz.
 1. Hasan Gürsoy
  Mart 27th, 2010 15:29

  “Kampanyamız sona ermistir. Ilginize tesekkur ederiz.” diyor. Daha önce tel numaram ile adwords hesabı açtığımdan mıdır acaba 😀

 2. Bekir
  Haziran 16th, 2010 17:47

  Bu hala geçerli mi? ve bunu yaptığımızda kontur düşer mi?

 3. Serdar
  Ağustos 6th, 2010 02:18

  sms e kontor gidiyor sanırım. benim sms gidenler kutusunda kaldı 😀

 4. admin
  Ağustos 31st, 2010 20:08

  hala geçerli. aynı numarayla ikinci hesap olmuyor bildiğim kadarıyla. kontür gidip gitmediğini tam bilmiyorum kupon kullandığım için gönderme gereksinimi duymadım ama gitse en fazla 2 sms ücreti gider oda 80 tl için değer =)geri dönüşümü çok iyi oluyor yani bir iki sms hesabı yapmadan denemenizi tavsiye ederim…

 5. sedat
  Eylül 26th, 2011 17:09

  ya lütfen 999 kupon yolayın ne olur evlenecem