Adwords kupon kullanımı

google adwordsBlogumda aktif ücretsiz, bedava adwords kuponu paylaşmaya devam ediyorum. Promasyon kodunun nasıl kullanılacağından da bahsetmek istedim… Bunun yanı sıra adwords kupon kullanımı için nelerin gerektiğini ve şartların neler olduğundan da bahsetmek istiyorum.

Adwords bilindiği gibi google’a reklam vermek için oluşturulmuş ücretli bir sistemdir. İlk etapda deneyip geri dönüşümünü görmek amacıylada kupon kullanmak en mantıklısıdır. Kupon sayesinde sadece 7-14 tl arası ücret ödeyerek kuponunuzun değerine göre mesela 100-150 tl arası reklam verebilirsiniz. Tıklama başı, rekabete göre veya belirleğiniz orana göre tıklandıkça para bakiyeniz düşecektir. Google, arama motoru devi olduğu için ve internet kullanıcılarının büyük bi çoğunluğunun tercihi olduğu için oldukça iyi bir şekilde geri dönüşün sağlar. Adwords ise bu dönüşüm için aracı bir sistemdir.

Adwords kupon kullanımında dikkat edilmesi gerekenlere gelecek olursak ; Adwords hesabında yalnızca tek bir kupon kullanabilirsiniz. İkinci bir kupon kullanılamaz. Bunun yanı sıra hesap açıldıktan 14 gün içinde varsa kuponunuz girmek zorundasınız.

Google adwords kullanmaya başlamak için öncelikle Bedava Google Adwords Kuponu adlı yazıyı inceleyerek ücretsiz bir deneme kuponuna sahip olabilirsiniz. Ve Google Adwords sayfasını ziyaret ederek hemen reklam vermeye başlayabilirsiniz. Daha sonra ise promasyon kodunu girmek için :

 • Öncelikle adwords hesabımıza giriş yapıyoruz.
 • Daha sonra Faturalandırma sekmesine girip, faturalandırma özetine tıklıyorsunuz.
 • Bu işlemden sonrada, oradaki diğer eylemler butonuna tıklayıp, açılan “Bir promosyon kodu uygula” sekmesi çıkacaktır onada tıklayarak promosyon kodu sayfasına geliyorsunuz. Ardından promosyon kodunuzu  girerek kuponu aktifleştirmiş oluyorsunuz.

Adwords kupon kullanımı, adwords kupon girmek işte bu kadar.

Buraya kadar ki kupon işlemi tamam. Ancak bir sorun var. Aktifleştirmek için bir miktar Ödeme yapmanız gerekiyor. Daha sonra hesap bakiyeniz girdiğiniz kupon miktarı kadar ve ödediğiniz miktar kadar gözükecektir. Ödeme yapmak içinde aynı adımlardan promosyon kodu yerine, ödeme yap butonuna tıklayarak ödeme yapabilirsiniz. Ve ardından yeni kampanyanızı oluşturup reklamlarınızı yayımlamaya başlayabilirsiniz.. İyi çalışmalar.

Bu bölüme bağış sistemi ekleyebilirsiniz.
 1. iyinet seo
  Haziran 27th, 2012 18:38

  Son derece faydalı bir makale. Teşekkürler.

 2. h demir
  Ağustos 5th, 2012 02:26

  çok güzel bir anlatım olmuş fakat bir türlü kullanmak nashib olmadı bana natrodan hediye geldi 15o tl lik kupon fakat sitemi ekleyemedim sitemi kabul etmedi ticari kurallar vs 🙁

 3. admin
  Ağustos 9th, 2012 23:45

  İçerik uygun değilse kabul etmemeleri normaldir. Gerçi çöp sitelerde oldukça fazla yayımlanıyor ama.. Kupon aktifse tekrar deneyebilirsiniz sitenizi biraz daha düzenleyip.

 4. tadilat turk
  Nisan 20th, 2014 20:20

  sitenizdeki iletişim formu çalışmıyor Kontrol edebilirmisiniz